Sır intihar!

Saraykent ilçesi Dedefakılı Kasabasında yaşayan 56 yaşındaki Sakine Demirboğa yaşadığı evin bahçesindeki bir ağaca bağladığı iple intihar etti.
Saraykent ilçesi Dedefakılı Kasabasında yaşayan 56 yaşındaki Sakine Demirboğa yaşadığı evin bahçesindeki bir ağaca bağladığı iple intihar etti. Üç oğlu bulunan ve oğullarının üçü de öğretmen olan Sakine Demirboğa'nın uzun zamandan beri ağrıları olduğu ve bu yüzden psikolojik bir bunalım geçirdiği kendisinin oğlu ve gelini ile bir arada yaşadığı öğrenildi. Dedefakılı Belediye Başkanı İsmet Karabulut, çocukları ile aralarında hiçbir sorunu olmayan 25 yıl önce kocası ölen Sakine Demirboğa'nın intiharına bir anlam veremediklerini belirterek ''Bizde olayı birkaç saat önce öğrendik. Öğle saatlerinde evinin bahçesindeki bir ağaca ipi bağlayarak intihar etmiş. Durumu öğrenince yetkililere haber verdik. Cenazeyi ambulansla Sorgun Devlet Hastanesi Morguna kaldırdılar'' dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.
Yozgat Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi Internet sitesi İstanbul yozgat,yozgatlilar,bozok,yozgatplatformu,yozgatspor,yozgathaber,yozgatınsesi,çamlık,sürmeli,www.yozgat.org.tr,www.yozgatlilar.org sitesinden 21.02.2019 tarihinde yazdırılmıştır.