ACILI ANNENİN YÜREK YAKAN FERYADI

Yozgatta cumartesi günü yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden Oğuzhan Özerin (19) ailesi evin geçimini sağlayan oğullarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.
Oğuzhan Özer\'in annesi Hikmet Özer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, oğlunun evin geçimi için sürekli çalıştığını ve belediyenin verdiği kömürü almaya giderken öldürüldüğünü söyledi. Oğlunun sorumluluk sahibi bir çocuk olduğunu ifade eden acılı anne, \'\'Oğlum hiçbir zaman sorumsuz bir çocuk değildi. Aklı yettiği günden beri çalışan, evi geçindiren, sorumluluğunu bilen, ahlaklı, dürüst bir çocuktu. O gün zaten evin kömürünü almaya gitmişti. Oğluma evimizin kömürünü almaya giderken kıydılar. 19 yıllık emeğimi 15 dakikalık ettiler. Yavruma kıydılar\'\' dedi. Özer, oğlunun lise son sınıfta okuduğunu ve nişanlı olduğunu ifade etti. Olay Gecen cumartesi günü, Bilal Şahin Mahallesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi önünde kaldırımda yürüyen iki grup arasında \'\'yol verme\'\' meselesi yüzünden çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Ü.K\'nin üzerindeki bıçakla yaraladığı Oğuzhan Özer, hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetmişti.
Yozgat Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi Internet sitesi İstanbul yozgat,yozgatlilar,bozok,yozgatplatformu,yozgatspor,yozgathaber,yozgatınsesi,çamlık,sürmeli,www.yozgat.org.tr,www.yozgatlilar.org sitesinden 20.05.2019 tarihinde yazdırılmıştır.