Arama :

 
Ziyaretçi Defteri Tavsiye Et Günün Haberleri Firma Rehberi Ana Sayfam Yap Sitene Ekle Seri İlanlar İletişim Künye

27 Ekim 2020 Salı 00:00    

 Ziyaretçi Sayısı
Online :  1 kişi
Bugün :  1 kişi
Toplam :  948385 kişi
Online Üyeler
ve 1 ziyaretçi
BU SÖZLER UNUTULMAYACAK
Tarih: 27/04/2011


Ak Parti milletvekili adayları ve parti yetkilileriyle birlikte topluca gazetemizi ziyaret eden Ak Parti gurup başkan vekili Bekir Bozdağ,Akparti iktidarının 12 Haziran seçimlerinin ardından Yozgatta gerçekleştireceği hizmet projelerini açıkladı.Ak parti hükümetinin yeni dönem projelerini anlatan 1.sıra adayı Bekir Bozdağ,”Hükümetimizin iller bazında ürettiği projeler,önümüzdeki dönem birer birer hayata geçirilecek”dedi.

Beraberinde Yozgat milletvekili adaylarından Abdulkadir Akgül,Ertuğrul Soysal ,Yusuf Başer,Ak Parti Yozgat İl başkanı avukat Fahri Açıkgöz,merkez ilçe başkanı Mustafa Türkmen ve bazı teşkilat yöneticileri olduğu halde www.yozgatgazetesi com’u ziyaret eden Ak Parti gurup başkan vekili Bekir Bozdağ, genel yönetmenimiz Osman Hakan Kiracı’nın çeşitli sorularını yanıtladı.Kılıçdaroğlu’nun Zonguldak konuşmasını da değerlendiren Bozdağ,”Biz küfür konusunda ne CHP,ne de MHP ile yarışamayız.Bizim ahlakımız Kılıçdaroğlu’nun sözlerine cevap vermeye izin vermez “dedi.

YOZGATA İLİŞKİN ÖNEMLİ MÜJDELER

Bekir Bozdağ, genel yönetmenimiz Kiracı’nın “12 Haziran sonrasında yeni döneme ilişkin Yozgatta gerçekleştirmeyi düşündürdüğünüz projeleriz nelerdir” sorusuna karşılık özetle şunları söyledi:

“Geçmişte olduğu gibi,12 Hazirandan sonra da Hükümetimizin Yozgat’ta gerçekleştirmeye öngördüğü bir dizi hizmetlerimiz olacak..Bunların başlıcalarını da şöyle sıralayabiliriz.
Bilindiği gibi,Ak parti iktidarından önce Yozgatta 43 kilometre bölünmüş karayolu vardı.Biz 8 yılda 279 kilometreye ulaşan bolünmüş yol yaptık.Şimdi sıra bu yollara sıcak asfalt dökmeye geldi.Yeni dönemde Yozgattaki toplam 322 kilomterey i bulan bölünmüş yolların tamamı sıcak asfalta dönüştürülecektir.

Hükümetimizin yozgatta gerçekleştireceği en önemli hizmet projelerinden biri de Yozgatın bütün hastanelerinde değişim ve dönüşüm projelerini uygulamak olacak.Yozgat devlet hastanesi ile sorgun devlet hastanesi kamu özel ortaklığı marifetiyle ,diğer ilçelerdeki hastanelerimiz de TOKİ vasıtasıyla fiziki ve teknik açıdan ciddi rehabilatasyonlardan geçirilerek Yozgata en iyi hizmeti verecek duruma getirilecek..

Yozgat kamuoyunun yakından bildiği gibi,Beset bundan bir süre önce Et Balık Kurumuna devredilmişti.Bu satış sayesinde Et Balık Kurumunu Yozgata getirmiş olduk.Önümüzdeki dönemde görülecektirki ; Et Balık Kurumu Yozgat’ı İç Anadolu’da hayvancılık merkez üssü haline getirecektir.Et Balık Kurumu Yozgatta hayvancılığın gelişmesinde lokomotif görevini yapacak.Bunu hep birlikte göreceğiz.”

Ak Parti gurup başkan vekili ve Ak parti Yozgat 1.sıra milletvekili adayı Bekir Bozdağ,12 Haziran sonrası hükümet projeleri konusunda ayrıca eksik kalan diğer ilçelerde de adliye saraylarının inşa edileceğini açıkladı.Yozgatta köy yollarının standartlarının yükseltileceğini bildiren Bozdağ, açıklamasında ayrıca Yozgatta sulanabilir arazi alanlarını genişletmek için çok sayıda yeni göletlerin yapımının da proğramlandığı söyledi.
Bozdağ ve diğer milletvekili adayları “12 Haziranda seçim skoru konusunda tahmininiz nedir” sorusuna hep bir ağızdan “4-0 olacak”dediler. “KÜFÜR KONUSUNDA BİZ NE CHP ve NE DE MHP İLE YARIŞAMAYIZ”

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Zonguldak'ta yarım kalan konuşmasına ilişkin sorumuzu da yanıtlayan Bozdağ, "Küfür konusunda, hakaret konusunda, saygısızlık konusunda ne CHP, ne de MHP ile yarışamayız" dedi.

Bozdağ bu konuda özetle şunları söyledi :

"Kılıçdaroğlu'nun siyasette seviyeyi oldukça aşağı düşüren, indiren, milletimizin ahlak değerleriyle, medeniyet anlayışıyla asla bağdaşmayan, milletimizin asla kabul edemeyeceği bir üslubu, gayri ahlaki bir yaklaşımı benimsemiş olması son derece üzücü bir durumdur. Türkiye adına kabul edilemez bir yaklaşımdır. Bizim medeniyet anlayışımıza göre küfür yapan kişi, esasında başkalarına küfretmez, kendine küfretmiş olur. Bizim anlayışımıza göre kötü söz muhatabını kirletmez, söyleyeni kirletir. Yine bizim anlayışımıza göre cennet anaların ayakları altındadır. Analara saygısızlık, analara küfür, hiç kimsenin kabul edemeyeceği bir yaklaşım içinde bulunmak, bütün analara karşı yapılmış en büyük saygısızlıktır. "

Türk milletinin küfür ve sövgü dolu üsluplarının cevabını en güzel şekilde sandıkta vereceğini ifade eden Bozdağ konuya ilişkin açıklamalarını şöyle tamamladı :

"Biz ne Cumhuriyet Halk Partisi'yle ne de MHP ile küfür konusunda, hakaret konusunda, sövme konusunda, asla yarış yapamayız. Böyle bir yarışa niyetimiz de yok. Sayın Kılıçdaroğlu'nun söylediği bu söze karşı mukabele edebileceğimiz bir cümle bizde yok. Bizim ahlakımız, bizim edebimiz, bu sözlere cevap vermeye izin vermez. Küfür konusunda, hakaret konusunda, saygısızlık konusunda birinciliği CHP'ye şimdiden veriyoruz. Kendilerine hayırlı olsun. "   

 Kullanıcı
 Parola
  Yeni Üye Şifremi Unuttum
 

Yozgat Dondu
Yozgat Dondu

Yıldızlar Avrupa Şampiyonasında Hemşehrimiz Zeynep
Yıldızlar Avrupa Şampiyonasında Hemşehrimiz Zeynep

Yozgatta Jandarma Broşür ile..
Yozgatta Jandarma Broşür ile..

Bozok Üniversitesini 3057 Kişi Tercih Etti
Bozok Üniversitesini 3057 Kişi Tercih Etti

Yozgat Bozok Üniversitesinden....
Yozgat Bozok Üniversitesinden....

Türkiye, dünyayı BBG evi gibi izleyecek!
Türkiye, dünyayı BBG evi gibi izleyecek!

Yozgat Bozok Üniversitesi Hastanesinde...
Yozgat Bozok Üniversitesi Hastanesinde...

Esnaf Kredi Faizleri Arttı
Esnaf Kredi Faizleri Arttı

iletişimde Vergiler Tek Kaleme Düşürülüyor
iletişimde Vergiler Tek Kaleme Düşürülüyor

Yozgat Tkdk Beşinci Proje Çağrısına Çıktı.
Yozgat Tkdk Beşinci Proje Çağrısına Çıktı.

  Resim Galerisinden


Resimlerle Akdağmadeni
Yozgat Resimleri

 
 Yazarlar
Ahmet Hakan ÇOŞKUN HÜRRİYET GAZETESİ
Öcü yazısı
Av.Ruhi BACANLI YOZGAT HABER GAZETESİ
DEMOKRASİ VE PARTİLER
Metin Özkan GÜNEŞ GAZETESİ
Şehitleri özümsemek!
MUSTAFA ERANIL
YUNUS PEHLİVAN’DAN ‘özel’ TEHDİT
Nesrin MASARİFOĞLU YOZGAT GAZETESİ
Türkiyede sadece iki örnek: biri Pamukkale, diğeri
Osman Hakan KİRACI YOZGAT GAZETESİ
YUSUF KENAN YILMAZ'I RAHMETLE ANIYORUZ...
Osman KARACA SÜRMELİ HABER GAZETESİ
YOZGAT’IN GELECEĞİ “SORGUN’A BAĞLI
Rıfat ÇAKIR İLERİ GAZETESİ
BİZİM KÖYDE KADIN HAKLARI
Salim TAŞÇI İLERİ GAZETESİ
DAİRE ALIRKEN YANMAYIN TAPUNUZU KAPTIRMAYIN
Sürur ÖZTÜRK YOZGAT MUHABİR GAZETESİ
Sadir Durmaz araştırma önergesi vermedi mi?
Taha AKYOL HÜRRİYET GAZETESİ
En kötüsü...
TARIK YILMAZ İLERİ GAZETESİ
Canın sağolsun
İnan SOYER YOZGAT YENİGÜN GAZETESİ
Yozgatlıyız, pek şanlıyız 8 isim geçti, 5’i toprak
İsmail KÜÇÜKKAYA AKŞAM GAZETESİ
Zekeriya Öz'den Hilmi Özkök yorumu: 'O demokrasi k
Şahin ÖZMEN İLERİ GAZETESİ
Yeni Sezona Doğru
   Tüm Yazarlar
 
Bilgi Bankası Kayıt Formu
Reklam verebilirsiniz.İlkelerimiz | Yasal Uyarı

 :: Ana Sayfa :: Editöre Gönder :: Günün Haberleri :: İletişim

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
İletişim: +90 212 562 66 66  |  Faks: +90 212 654 87 88  |  Destek: info@yozgat.org.tr
Sayfa Üretimi: 0.0783  | Teknik Destek: Cizginet
Haberler artık Outlook'ta

 

Kapat !